Witam wszystkich na moim nowym blogu :)
Od dawna przed snem tworze w sowich myślach nie stworzone historie ,więc postanowiłam przelać je na ,,papier" i podzielić się nimi ze światem .
Moje opowiadanie będzie opowiadało historie przyszłej piosenkarki i zwykłego chłopaka. Zacznę opowiadać ich historię od początku ich poznania i zobaczymy jak będzie mi szło :) Jeśli podczas czytania zechcecie dodać jakiś wątek piszcie w komentarzach a może skorzystam z waszych rad :) .
Jeśli zachęciłam was choć trochę do czytania to zapraszam .
Postacie postaram się dodać jutro .
Pozdrawiam Mieszczu :**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz