czwartek, 14 lutego 2013

Zaczynamy :)

 Witam wszystkich na moim nowym blogu :)

           Od dawna przed snem tworze w sowich myślach nie stworzone historie ,więc postanowiłam przelać je na ,,papier" i podzielić się nimi ze światem .
           Moje opowiadanie będzie opowiadało historie przyszłej piosenkarki i zwykłego chłopaka. Zacznę opowiadać ich historię od początku ich poznania i zobaczymy jak będzie mi szło :) Jeśli podczas czytania zechcecie dodać jakiś wątek piszcie w komentarzach a może skorzystam z waszych rad :) .

Jeśli zachęciłam was choć trochę do czytania to zapraszam .

Postacie postaram się dodać jutro .

Pozdrawiam Mieszczu :**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz