Hej ! ;)
Dzisiaj przedstawię wam głównych bohaterów mojej historii.Resztę będę przedstawiać w trakcie akcji .
Narzucę wam ich wygląd ale każdy sam może sobie wyobrazić dowolną postać.
Postacie będą się przeplatać z realnymi i fikcyjnymi ,podobnie będzie z wydarzeniami . A więc przejdźmy do rzeczy :)
 |
| Rita Ora - 19 letnia dziewczyna z wielkimi marzeniami o sławie, fanach i rozwijaniu swojej największej pasji czyli śpiewu . Mieszka w Londynie wraz z rodzicami ,niedługo zamierza wybrać się do koledżu. Ma dużo znajomych i jest bardzo pozytywnie zakręconą osobą czym wzbudza sympatie u innych . Zawsze marzyła o chłopaku który będzie ją we wszystkim wspierał i akceptował ją taką jaka jest .Czy jej marzenia się spełnią ? ;] |
 |
| Jonah - 20 letni chłopak z biednej rodziny mieszkający w Londynie. Mimo problemów rodzinnych znajduje czas na swoją pasję czyli taniec uliczny. Jonah czasami występuje wraz ze swoją ekipą w mieście i jest to jedyny sposób zarobku . Jego życie sprawiło że jest zamknięty w sobie i z reguły nie zaprzyjaźnia się z ludźmi , a gdy już to zrobi dla tej osoby mógłby zrobić wszystko . |
|
|
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz